Przypominam, że tylko dzisiaj do północy można wziąć udział w Forumowym Konkursie Giełdowym. Aby wziąć udział należy najpóźniej do północy zamieścić screen z widocznym loginem i stanem konta z gry giełdowej resell.pl.

Przypominam, że w konkursie biorą udział tylko osoby, które najpóźniej dzisiaj do północy zamieszczą na forum screen z gry resell. Zgodnie z regulaminem obowiązkiem jest dokonanie minimum 1 transakcji w czasie trwania konkursu. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, a nie dokonałeś jeszcze żadnej transakcji, zamieść na forum screen z saldem początkowym, a na dokonanie przynajmniej 1 transakcji masz czas do 25 października

Tak więc, do północy ostatnia szansa na dołączenie do gry

Nagrodą jest bardzo ciekawa i pouczająca książka – Michael Covel „Trend jest Twoim przyjacielem – trudna droga do łatwych zysków”.


Punktacja piątkowa:

“W każdy piątek (13, 20, 27 września oraz 4, 11, 18 października) zostaną przyznane wirtualne pieniądze dla osób, które mają na koncie akcje o największym zysku i o największej stopie % zwrotu:
– Największy % zysku danej akcji: +200zł – drugie miejsce: +100 zł
– Największy zysk w zł danej akcji: +100 zł – drugie miejsce +50 zł”

Przykład prawidłowego screen’a na forum, w dziale dzienniki traderów, w temacie: Gra długoterminowa, początek konkursu od strony 7.

Życzę udanej zabawy, ciekawej rywalizacji i relaksującej odskoczni od rynku walutowego.

Niech zwycięży najlepszy !!!

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here