Naga MarketsFORUM CFO Strategies 2021: Weź udział już 8-9 kwietnia 2021 r.Koronawirus zmienił gospodarkę, biznes i rolę CFO w organizacji. Głównym wyzwaniem CFO stała się ochrona biznesu i zapewnienie mu bezpiecznego przejścia przez czas pandemii. Dodatkowo, oprócz stratega, CFO stał się także opiekunem i „tarczą ochronną”. Praca zdalna postawiła przed CFO nowe zadania – miękkie kompetencje stały się jeszcze ważniejsze. Pojęcie „leadership” nabrało nowego znaczenia. Szybko zmieniające się, nieczytelne i kosztotwórcze przepisy prawne wzbudziły zrozumiały niepokój, jeszcze bardziej pilne i kluczowe okazało się właściwe zarządzanie danymi i użycie odpowiednich narzędzi.

  • Tematy te zostaną poruszono podczas konferencji online CFO Strategies 2021
  • Wydarzenie będzie miało miejsce 8-9 kwietnia, a więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie https://www.cfo-strategies.pl/

FORUM CFO Strategies 2021 startuje w kwietniu 2021 r.

– Nasze spotkanie dedykowane jest dyrektorom finansowym z największych firm polskiego rynku. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na to, jak przygotować się na nowe wyzwania, poradzić sobie z konsekwencjami niesionymi przez pandemię, nie tylko dla samego działu finansowego, ale także dla całego biznesu. Dyrektorzy finansowi, często Członkowie Zarządów, decydują o kierunku jego rozwoju – dlatego w Forum udział wezmą prezesi firm, którzy opowiedzą o swoich oczekiwaniach w stosunku do CFO w „nowej normalności” – komentowała Anna Kępka, Project Manager brave.

Te artykuły również Cię zainteresują
Forum przygotowane jest wg. zasady problem solving: omówione zostaną wyzwania i potencjalne rozwiązania w takich obszarach: zapewnienie wzrostu i rozwoju biznesu, digitalizacja i automatyzacja procesów finansowych, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego organizacji, znalezienie źródeł finansowania, zarządzanie rozproszonym działem finansowym.

Na spotkanie zaproszono także przedstawiciela Ministerstwa Finansów, bo współpraca i plany regulatora są dzisiaj dla biznesu szczególnie istotne. Forum odbędzie się w wygodnej i bezpiecznej formule, 100% online.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać opinii Prof. dr hab. Witolda M. Orłowskiego oraz prelegentów z m.in.: Auchan, Sklepy Komfort, Maxi ZOO, McCormick&Company, Mercedes-Banz Manufacturing, Bakoma i innych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here