Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Forte to spółka przemysłu meblowego. Głównym przedmiotem działalności spółki jest produkcja oraz hurtowy i detaliczny handel meblami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka ma za sobą udany okres kilku sesji. Wczoraj wzrosty sięgnęły poziomu 1,8%. Spółka przestała zatem tracić na wartości i nowy, niższy dołek nie pojawia się już od ponad miesiąca. Wszystko wskazuje więc na to, że korekta spadkowa zakończy się w rejonie wsparcia jakim są wcześniejsze wierzchołki. Na przełomie maja i czerwca pojawił się większy wolumen, który być może doprowadzi do zakończenia korekty. Cena powinna w najbliższym czasie atakować górną krawędź formacji flagi, a jej wybicie będzie pierwszym krokiem do powrotu do głównego trendu wzrostowego. Ostatnio o spółce pisałem 8 czerwca.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Polnord SA to spółka developersko-inwestycyjna działająca na rynku budowlanym i deweloperskim.

Polnord zaliczył wczoraj piątką z rzędu udaną sesję. We wtorek wzrosty sięgnęły 1,5%, akcentując odbicie od lokalnego wsparcia w rejonie 9 zł. Od końca stycznia cena regularnie rośnie w ramach kanału wzrostowego. Doskonale respektowane krawędzi tej formacji każą przypuszczać, że obecnie także dochodzi do zainicjowania kolejnego impulsu popytowego. Jeżeli rzeczywiście tak będzie, to w najbliższym czasie kurs powinien mocniej odskoczyć od dolnej krawędzi kanału.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here