Naga MarketsForte to spółka przemysłu meblowego. Głównym przedmiotem działalności spółki jest produkcja oraz hurtowy i detaliczny handel meblami.

forte w1

Wykres tygodniowy wskazuje na długoterminowy trend wzrostowy. W ostatnim czasie można poprowadzić dość dokładnie linię tego trendu, która po 6 odbiciu wygenerowała jak na razie odrobinę mocniejszy ruch wzrostowy. Kluczowa jest linia korekty (niebieska), która wraz z linią trendu tworzy pewną konsolidację przypominającą formację klina. Z tej perspektywy widać, że wybicie w górę powinno zakończyć korektę, a wybicie w dół może doprowadzić do większej korekty.

forte d1

Na to samo wskazuje interwał dzienny. Widać tutaj, że cena ma bardzo niewiele miejsca na ruch, stąd też niebawem powinno dojść do wybicia i wskazania kierunku na następne tygodnie. Wybicie linii korekty oraz oporu na 55 zł powinno doprowadzić do ponownego ataku na historyczne szczyty.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/JPY – kolejna podobna korekta?
Następny artykułPoranny komentarz makro – poniedziałek 2 luty.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here