Naga Markets

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Fabryki Mebli Forte to producent mebli, notowany na GPW od 1996 r.Spółka znalazła się w ścisłej czołówce najsilniej rosnących firm podczas sesji z minionego piątku. Akcje drożały o niemal o 20%, a sesja otworzyła się spora luką wzrostową. Powodem zwyżki były opublikowane przed otwarciem wyniki za drugi kwartał. Te okazały się nadzwyczaj mocne, poprawa zauważalna jest przy każdym wskaźniku, pokazując dobrą dynamikę sprzedaży. Jeżeli ta dynamika zostanie utrzymana, można spodziewać się równie pozytywnych wyników na koniec roku. Na wykresie dziennym widoczne jest przełamanie linii trendu, kolejnym celem popytu powinien być wierzchołek z marca powyżej 57 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Amica jest producentem sprzętu AGD, notowanym na warszawskiej giełdzie od 1997 r.

Akcje spółki drożały podczas piątkowej sesji o blisko 3% przy podwyższonych obrotach. Była to kolejna z rzędu udana sesja, sprawiająca że od początku miesiąca akcje rosną już o około 15%. Kończący się miesiąc, prawdopodobnie będzie najmocniejszym w całym okresie spadkowym od października 2016 roku. Można więc traktować go jako swego rodzaju sygnał zwiastujący poprawę sytuacji, tym bardziej, że szeroki wieloletni trend nadal jest wzrostowy. W ostatnich dniach pojawiały się informacje o nabywaniu akcji przez osoby z Zarządu, co także można traktować jako pozytywną wiadomość.

AVA Trade

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” sentyment 30.07.2018 EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY
Następny artykułTygodniowy przegląd setupów od Niala Fullera, 30 lipca – 3 sierpnia 2018
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here