Naga MarketsFormation FI przeprowadzi IDO na platformie DAO MakerFormation FI to nowy projekt w branży zdecentralizowanych finansów, o którym informowaliśmy Państwa już kilka dni temu. Wkrótce nastąpi jego IDO i jak dowiedzieliśmy się od twórców, będzie miało ono miejsce na platformie DAO Maker. To całkiem ciekawy projekt z uwagi na kilka rozwiązań, które nie były jeszcze stosowane na w branży DeFi, mowa tutaj m.in. o double farming.

Te artykuły również Cię zainteresują
Formation FI planuje SHO na 7 czerwca na DAO Maker

Jak dowiedzieliśmy się od twórców Formation.Fi, IDO będzie miało miejsce już niebawem i odbędzie się na platformie DAO Maker. Zdaniem twórców, projekt wydaje się być jednym z najciekawszych w ostatnich miesiącach z uwagi na szereg rozwiązań, które będą w nim stosowane.

Formation FI odnosi się do rynku w obrębie DeFi, czyli zdecentralizowanych finansów, a konkretnie rzecz ujmując: yield farmingu, czyli generowania pasywnego przychodu w postaci dodawania płynności do różnych protokołów tudzież dodawania płynności do platform lendingowych itd. – stwierdził CEO Formation Fi, Krzysztof Gagacki.

Wśród partnerów projektu znalazł się m.in. Polygon oraz Sushi, a za audyt smart kontraktów odpowiada Halborn.

– Formation FI optymalizuje yield farming cross-chainowo, czyli działa na wielu różnych sieciach blockchainowych: nie tylko na Ethereum, ale także na Binance Smart Chain, w przyszłości na Polkadot. Teraz mamy również integrację z Polygonem, czyli drugim layerem Ethereum, który jest o wiele szybszy i efektywniejszy. – dodał Krzysztof Gagacki. – Cross-chainowo agregujemy najlepsze protokoły yield-farmingowe dla użytkowników i wszystko to zamykamy w indeksie, który również zawiera assety, które pozwalają nam zminimalizować ryzyko tych inwestycji.

Informacja o tym, że debiut odbędzie się na platformie DAO Maker może sugerować, że projekt jest dość solidnie przygotowany. Średnia stopa zwrotu z inwestycji z projektów wypuszczanych przez DAO to 19,4x.

Strong Holder Offering planowane jest na 7 czerwca o 12:00 UTC:

invest

Przedstawiciele Formation FI poinformowali nas, że już pojawiły się strony internetowe udające projekt, zalecamy zatem ostrożność i weryfikowanie czy trafili Państwo na właściwą witrynę. Oto poprawne:

Strona internetowa: www.formation.fi
Mediumhttps://formation-fi.medium.com
Telegram: https://t.me/FormationFi

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykres | lotos giełda | funt brytyjski | forex brokerzy | comparic pl |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here