Naga MarketsWe wczorajszej analizie pisałem o formacji klina zwyżkującego na złocie. Kilka godzin później doszło do przebicia dolnego ograniczenia formacji i kilka pipsów niżej zaczęła się tworzyć konsolidacja. Obecnie możemy mówić o prawdopodobnej formacji chorągiewki, która zapowiada kontynuację trendu spadkowego. Potwierdzeniem odwrócenia trendu jest wybicie z klina oraz dywergencja na oscylatorze MACD. Jeżeli dojdzie do przebicia dolnego ograniczenia chorągiewki (1238.00), najbliższym wsparciem są okolice poziomu 1214.6 (zakres ruchu po wybiciu z formacji oraz historyczne miejsce odwracania krótkoterminowych trendów). Zanegowaniem powyższego scenariusza będzie wybicie kursu ponad górne ograniczenie chorągiewki (1244.00).

analiza techniczna xauusd_h4_22014

Autor analizy: Kamil SasułaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. To nie moja analiza. Jeśli chodzi o Elliotta to jestem zwolennikiem prostoty i podejścia Roberta Minera – doktoryzowanie się z tej techniki na dobre mi nie wyszło.

  2. sorry Marcin ale jeśli opierasz się na zasadach z teorii fal elliota to chciałbym Tobie przypomnieć że nie ma czegoś takiego jak trójkąt ukośny na fali 2,B bądź 4… owszem trójkąty zwyżkujące na fali 4 i B występują podczas bessy ale z tym z czym mamy tutaj do czynienia to ewidentnie trójkąt ukośny początkowy na co również wskazuje jego struktura (5-3-5-3-5). pytanie tylko czy to tylko korekcyjna fala A czy długo oczekiwana jedynka nowej hossy…

  3. Witam

    Sam klin to była 2 lub B. To nie moja analiza, ale tak wynika, że klin jest korektą w nowym impulsie spadkowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here