Naga Markets

Witam w dzisiejszym odcinku cyklu, w którym wybieramy ‘gorącą’ i ‘zimną’ parę walutową mijającego dnia.Dziś wyjątkowo gorące okazały się pary z funtem, gdzie szczególnie atrakcyjnie wygląda GBP/USD. Para szła ciasno w nocnym tradingu, by nad ranem przetestować otwarcie połączone z Pivot Point i następnie runąć w dół na 117 pips. Sprzedający, którzy mieli ostrożny SL nad otwarciem dnia lub nad wczorajszym szczytem byli bezpieczni i jednocześnie suto zarobili w stosunku do potencjalnego ryzyka. Bardzo ‘Hot’.

GBP/USD – tu wiele nie trzeba było się napracować. Zdecydowanie Hot!

Kiepsko natomiast wygląda dziś para EUR/JPY. Traderzy liczący na kontynuację spadków, ale też ci, którzy obstawiali słabość wspólnej waluty, mogli się rozczarować nowym szczytem oraz nowymi dołkami na tej parze. Minister Forexu ostrzega – nowe dołki i nowe szczyty są niezdrowe dla ciasnych stoplossów… a przynajmniej powinien ostrzegać.

EUR/JPY – słabo w piątek, słabo wczoraj, kiepsko i dziś.

Inną parą, która w ostatnim czasie mogła dostarczać niezdrowych wrażeń, był EUR/CAD co i rusz atakując poprzednie szczyty i nieznacznie je przebijając tylko po to, by pójść po kolejny dołek. Takie szarpane ruchy mogły dać się ostro we znaki miłośnikom ciasnych stopów czy daytraderom. Ostatecznie spektakularne sukcesy było trudno osiągnąć, gdyż cała ta szarpanina odbywała się w zakresie ok. 110 pips. Nie polecam!

EUR/CAD nie polecamy w ostatnim czasie.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here