Naga Markets

Witam w kolejnym artykule z serii Hot or Not. Złoto przeżywało dziś piękne chwile od samego początku dnia aż do godziny 14:30, kiedy to odczyt dotyczący dynamiki PKB w USA w II kwartale wsparł dolara. Godzina 14:30 to przełom, szczyt dnia (najprawdopodobniej) i spadek do… 61.8%. A więc jak spadać, to również z klasą. 150 pips zasięgu to może nie tak dużo, jak na XAU/USD, ale wystarczyło, żeby nieźle zarobić. A zatem złoto kolejny raz w serii Hot or Not zostaje ‘Hot’!

XAU/USD - nawet spadało dziś z klasą. HOT!
XAU/USD – nawet spadało dziś z klasą. HOT!

Para AUD/JPY z kolei trafia na dzisiejszą czarną listę dławiąc zapewne zyski niejednego inwestora. Do południa było w miarę dobrze, ale wraz z wiadomością o rzekomej “inwazji Rosji na Ukrainę” rynki ruszyły do ucieczki i sprzedały aktualny dołek dnia, dołek wczorajszego dnia po czym poszło dementi i wróciliśmy do punktu wyjścia. 47 pips zmienności nie jest może szczególnie przerażające, ale forma jaką przybrał wykres dzisiejszej akcji cenowej woła o pomstę do nieba. “Not” 

AUD/JPY - Tutaj akcja cenowa woła o pomstę do nieba. NOT!
AUD/JPY – tutaj akcja cenowa woła o pomstę do nieba. NOT!Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here