Naga Markets

Witam serdecznie w dzisiejszym wydaniu Forexowego Hot or Not.Dziś pierwsze miejsce w dziedzinie Hot przyznajemy ogólnie dolarowi australijskiemu i parze AUD/JPY, jako reprezentantowi. Para ruszyła tuż po północy w górę, bez wyraźnych cofnięć, jak po schodach wjechała piętro wyżej wybijając szczyt 68 pips wyżej. Piękny jednostajny ruch w górę.

AUD/JPY w górę jak po szynach. Zdecydowanie Hot!

Drugie miejsce przypada funtowi na przykładzie pary GBP/USD, która wprawdzie ma na sumieniu brzydką woltę w górę w trakcie wystąpienia Marka Carney’a, ale późniejszy ruch w kierunku trendu liczący 158 pips wszystko wynagradza.

GBP/USD pierw zrobił ‘zmyłę’ w górę, ale szybko się zreflektował dając zarobić niedźwiedzion 158 pips – HOT. 

Tak jak złoto było wczoraj chwalone, tak dziś się popsuło, i nie dość, że rozszerzało zakres w obie strony w ciągu dnia grając na nosie zarówno bykom, jak i niedźwiedziom, to w dodatku wyskubało Stoplossy pod wczorajszym dołkiem $1305. Dzisiaj “Not”.

Oj złociutkie, tak się nie robi.

Kiepskim pomysłem dzisiaj było także granie na EUR/CAD, który zaczął spadkami, złamał je silnym wystrzałem po słabych danych z USA by parę godzin później tradować w okolicy otwarcia dnia. W tym przypadku solidny zakres 71 pips jest raczej wadą niźli zaletą. Należy się “Not” jak nic…

Że EUR słabe, to wiadomo… teraz już wiadomo, że CAD też słaby.

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here