Naga Markets9 styczni 2014 7:15

Sesja Amerykańska:

W trakcie sesji w USA zwiększeniu uległa zmienność na kwotowaniach eurodolara. Główna para walutowa po przetestowaniu zakresu 1,3617 USD spadała do poziomu 1,3552 USD. Pozostałe pary walutowe zachowywały się względnie stabilnie.

Sesja Azjatycka:

Początek sesji w Tokio przyniósł lekki wzrost kwotowań eurodolara (do poziomu 1,3590 USD). Równocześnie warto zwrócić uwagę na próbę korekty na parach z CHF oraz fakt, iż USD/CAD znalazł się na najwyższym poziomie od maja 2010r.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– W grudniu w sektorze prywatnym w USA przybyło 238.000 miejsc pracy wobec wzrostu o 229.000 etatów w listopadzie po korekcie, wynika ze środowego raportu prywatnej agencji zatrudnienia ADP.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNadal kupuj funta na dołkach – Citi
Następny artykułNowości w cTrader – możliwość użycia robotów
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here