Naga Markets6 września 2013 7:20

Sesja Amerykańska:

Obrót w trakcie sesji w Stanach Zjednoczonych zdominowany został przez spadek wartości wspólnej waluty z uwagi na utrzymanie gołębiego tonu przez EBC. Kwotowania eurodolara zanurkowały z okolic 1,3214 USD do minimum na 1,3109 USD. Mocny spadek notowań euro widoczny był na większości par walutowych, jednak na większości zestawień spadki udało się później odrobić.

Sesja Azjatycka:

Początek obrotu w Tokio przyniósł próbę odreagowania na eurodolarze, intra-sesyjne maksimum ustalone zostało na poziomie 1,3180 USD. Ponadto obserwujemy dynamiczne umocnienie japońskiego jena, który niweluje zwyżkę pary USD/JPY z godzin wcześniejszych.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Proponowane przez rząd zmiany w systemie emerytalnym są neutralne dla ratingu Polski, podała agencja ratingowa Standard & Poor’s Ratings Services (S&P).

– Stopy procentowe strefy euro pozostaną na obecnych lub niższych poziomach na dłuższy czas, a nastawienie Europejskiego Banku Centralnego (ECB) pozostanie akomodacyjne tak długo, jak to będzie konieczne, powtórzył w czwartek prezes ECB Mario Draghi.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex Broker

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here