Naga Markets6 sierpnia 2013 7:05

Sesja Amerykańska:

Obrót podczas godzin sesji w Stanach Zjednoczonych przyniósł spadek kwotowań eurodolara do okolic 1,3232 USD, jednak kwotowania ostatecznie ustabilizowały się blisko intra-sesyjnego wsparcia na 1,3252 USD. Równocześnie obserwowaliśmy odreagowanie na walutach surowcowych, gdzie m.in. NZD cofnęło się z rejonu rocznych minimów równocześnie zamykając lukę weekendową wobec amerykańskiego dolara.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przynosi próbę ruchu powyżej 1,3270 USD na kwotowaniach eurodolara. Równocześnie byliśmy świadkami realizacji zleceń obronnych na EUR/CHF, które przyniosły test okolic 1,2266 CHF. Osłabienie amerykańskiej waluty wobec jena zostało wyhamowane, a kwotowania cofnęły się w okolice poziomów notowanych na początku sesji.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Amerykański Instytut Zarządzania Podażą (ISM) podał w poniedziałek, że jego indeks obrazujący poziom aktywności w sektorze usług w USA wzrósł w lipcu do 56,0 punktu. Analitycy spodziewali się 53 punktów. Podindeks dotyczący nowych zamówień wzrósł zaś do najwyższego poziomu od pięciu miesięcy. Dane te to kolejny sygnał, że w drugiej połowie roku największa na świecie gospodarka może stopniowo wychodzić na prostą.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex Broker

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here