Naga Markets3 września 2013 7:35

Sesja Amerykańska:

Handel podczas zwyczajowych godzin obrotu w Stanach Zjednoczonych przyniósł spadek kwotowań eurodolara do okolic 1,31836 USD. Na pozostałych parach sytuacja pozostawała niejasna, gdyż euro zyskiwało m.in. do szwajcarskiego franka oraz funta, równocześnie tracąc wobec par emerging markets oraz na mniej popularnych zestawieniach (EUR/SEK). Brak bardziej znaczących ruchów tłumaczyć należy faktem, iż poniedziałek był dniem wolnym od handlu na Wall St.

Sesja Azjatycka:

Wydarzeniem sesji w Tokio jest bez wątpienia zwyżka kwotowań AUD, po tym jak RBA zdecydował się pozostawić stopy na poziomie 2,5%. Równocześnie wybicie na głównej parze walutowej zostało zanegowane, a notowania w dalszym ciągu oscylują blisko poziomu 1,3190 USD.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– RBA podczas wrześniowego posiedzenia zdecydował się pozostawić stopę na poziomie 2,5%, jednocześnie wskazując, iż AUD w dalszym ciągu znajduje się na wysokich poziomach i możliwe są dalsze spadki. Równocześnie zasugerowano, że należy poczekać na wpływ poprzednich cięć, a inflacja powinna pozostawać w celu RBA w ciągu najbliższych 1-2 lat.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex Broker

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here