Naga Markets25 czerwca 2013

Sesja Amerykańska:

Obrót w trakcie sesji w Stanach Zjednoczonych przyniósł ruch z okolic 1,3065 USD do poziomu 1,3143 USD, gdzie kwotowania zanotowały lekką korektę. Słowa przedstawiciela BoJ pozwoliły parze USD/JPY wyznaczyć intra-sesyjne maksimum w okolicach 97,86 JPY. Ponadto obserwowaliśmy skokowy wzrost na parze AUD/USD, która przed końcem sesji w USA znalazła się na poziomie 0,9298 USD.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przynosi jak dotąd lekki spadek notowań eurodolara do okolic 1,3110 USD. Ponadto na kwotowaniach AUD/USD obserwujemy dynamiczną korektę wcześniejszego ruchu wzrostowego.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– N. Kocherlakota, szef oddziału FED z Minneapolis opublikował w poniedziałek nie zapowiadane wcześniej oświadczenie. Zawarł w nim m.in. stanowisko, iż Fed powinien skupować obligacje tak długo, aż bezrobocie nie spadnie poniżej 7% oraz potrzeba dwóch lat aby bezrobocie spadło z 6,5% do 5,5%.

– R. Fisher, przedstawiciel FED z Dallas, powiedział, że FED w dalszym ciągu prowadzić będzie akumulacyjną politykę nawet w przypadku redukcji programu QE.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex Broker

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here