Naga Markets24 października 2013 7:15

Sesja Amerykańska:

Obrót w czasie sesji w USA charakteryzował się zakończeniem korekty spadkowej na notowaniach eurodolara. Główna para walutowa po przetestowaniu zakresu 1,3740 USD powróciła do okolic 1,37925 USD. Warto również wspomnieć, iż wspólna waluta wyhamowała spadki wobec szwajcarskiego franka doprowadzając do stabilizacji pary EUR/CHF w okolicach 1,2282 CHF.

Sesja Azjatycka:

Wydarzeniem sesji w Azji jest podniesienie się kursu USD/JPY z okolic 2-tygodniowych minimów. Ponadto waluty surowcowe, jak dotąd w ograniczonym jednak stopniu, skorzystały z lepszego wskazania chińskiego PMI. Główna para walutowa stabilizuje się w obszarze 1,3774 – 1,3791 USD.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– W październiku koniunktura w chińskim sektorze przemysłowym poprawiała się i jest najlepsza od 7 miesięcy, wynika z porannych danych. Publikowany przez bank HSBC oraz Markit Economics indeks PMI dla przemysłu w Chinach (HSBC China Manufacturing PMI), który obrazuje koniunkturę w tamtejszym przemyśle (głównie w średnich i małych firmach), wzrósł w październiku do 50,9 pkt. z 50,2 pkt. miesiąc wcześniej.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex BrokerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here