Naga Markets22 listopada 2013 7:15

Sesja Amerykańska:

Obrót w trakcie sesji w USA przebiegał podwyższonej zmienności w pierwszej części handlu oraz próbie wybicia na rynku eurodolara w drugiej. Główna para walutowa wyznaczyła intra-sesyjne maksima w okolicy 1,3486 USD. Ponadto kontynuowany był trend deprecjacyjny na AUD/USD, a para USD/JPY wzrosła do poziomu 101,158 JPY.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przebiega w spokojniejszej atmosferze, gdzie notowania eurodolara oscylują w granicach 1,3462 – 1,3479 USD. Para AUD/USD w dalszym ciągu zniżkuje w kierunku 2,5-miesiecznego minimum po tym jak przedstawiciel RBA nie wykluczył rynkowych interwencji.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Komisja bankowa senatu USA zatwierdziła w czwartek nominację Janet Yellen na stanowisko prezesa Fed. Otwiera to drogę do ostatecznego głosowania nad jej kandydaturą w Senacie. Jeśli, tak jak się oczekuje, uzyska ona poparcie Senatu, obecna wiceprezes Fed jako pierwsza kobieta na stanowisku szefa banku zastąpi Bena Bernanke, gdy jego kadencja zakończy się 31 stycznia 2014 roku.

– Przedstawiciel BoJ, H. Kuroda, powiedział, iż Bank gotów jest zmodyfikować program stymulacyjny w przypadku zagrożenia osiągnięciu celu inflacyjnego BoJ.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex Broker

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here