Naga MarketsSesja Amerykańska:

Z uwagi na dzień wolny od handlu w USA zmienność na rynku walutowym pozostawała ograniczona. Eurodolar konsolidował w zakresie 1,3555 – 1,3567 USD.

Sesja Azjatycka:

Obrót w Tokio przynosi lekki wzrost zmienności i ruch na głównej parze walutowej do okolic 1,3559 USD. Ponadto obserwujemy umacniające się euro wobec szwajcarskiego franka, co przynosi test okolic 1,2356 CHF. Równocześnie doszło do wybicia z ostatniej konsolidacji na USD/JPY.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Produkt Krajowy Brutto (PKB) Chin wzrósł w czwartym kwartale 2013 w relacji rok do roku o 7,7 procent wobec 7,8 procent kwartał wcześniej, podało Narodowe Biuro Statystyczne Chin

– W poniedziałek euro nieznacznie odrabiało straty po spadku do dwumiesięcznego minimum względem dolara, wspierane przez wzrost krótkoterminowych stóp rynkowych.

– WSJ podaje, iż FED może w dalszym stopniu ograniczyć program QE już w następnym tygodniu.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – AUD/NZD
Następny artykułSetupy Price Action 21 stycznia 2014: AUDUSD, EURJPY, USDCHF, OIL
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here