Naga Markets

18 czerwca 6:56

Sesja Azjatycka:

W trakcie obrotu podczas godzin sesji w Stanach Zjednoczonych eurodolar zanotował zwyżkę do okolic 1,3381 USD. Taniejący dolar znalazł również odzwierciedlenie na pozostałych parach, gdzie w przypadku USD/JPY nastąpił spadek do okolic 94,35 JPY, a na AUD/USD korekta wcześniejszego mocnego osłabienia australijskiej waluty.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przynosi spadek kwotowań głównej pary walutowej – EUR/USD. Notowania eurodolara spadły do okolic intra-sesyjnego wsparcia na 1,3346 USD. Umocnienie dolara ponownie wywarło presję na kwotowania walut surowcowych, które wyraźnie tracą.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Minutes z ostatniego posiedzenia RBA pokazały, iż Bank Centralny zakładał dalsze osłabienie AUD, który pomimo ostatniego “wyraźnego spadku” w dalszym ciągu pozostaje wysokowo wyceniony.
– W czerwcu indeks amerykańskiego rynku nieruchomości przygotowywany przez National Association of Home Builders (NAHB), który obrazuje nastrojów wśród firm budowlanych z USA, wzrósł do 52 pkt. z 44 pkt. w maju. Jest to najwyższy odczyt od 7 lat.

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Comparic Forex BrokerŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułEUR/USD fałszywe wybicie z trójkąta? Dzisiaj wszystko się wyjaśni.
Następny artykułCzy turecka Lira odrobi straty spowodowane niestabilną sytuacją?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here