Naga Markets15 sierpnia 2014 7:25

Sesja Amerykańska:

Handel podczas sesji w USA nie przyniósł znaczących ruchów na rynku walutowym. Eurodolar oscylował w zakresie 1,3658-1,3689 USD. Dodatkowo obserwowaliśmy kontynuację odbicie na EUR/CHF oraz EUR/JPY.

Sesja Azjatycka:

Obrót w Tokio przyniósł spadek głównej pary walutowej do poziomu 1,3626 USD. Euro traciło również wobec brytyjskiego funta notując poziom 0,83 na parze EUR/GBP. Pogorszenie nastrojów przyniosło również dalszy odwrót od kwotowań AUD/USD, które kontynuowały marsz na południe.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– We wtorek dolar umacniał się wobec jena, wspierany przez lepsze od oczekiwań dane o sprzedaży detalicznej w USA w grudniu i rekordowo wysoki deficyt na rachunku obrotów bieżących Japonii.

– Sprzedaż detaliczna w USA wzrosła w grudniu o 0,2 procent w ujęciu miesiąc do miesiąca wobec wzrostu o 0,4 procent po korekcie w listopadzie, podał amerykański Departament Handlu.

– Produkcja przemysłowa strefy euro wzrosła w listopadzie 2013 roku o 1,8 procent miesiąc do miesiąca i zwiększyła się o 3,0 procent w ujęciu rok do roku, poinformował urząd statystyczny Eurostat.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here