Naga Markets14 stycznia 2014 7:40

Sesja Amerykańska:

Początek sesji w USA przyniósł test intra-sesyjnych minimów na 1,3636 USD, aby następnie ,główna para walutowa, ruszyła w kierunku oporu na 1,3675 USD. Dodatkowo obserwowaliśmy odrobienie części ostatnich strat na franku, który zyskiwał zarówno wobec euro jak i amerykańskiego dolara.

Sesja Azjatycka:

Sesja w Tokio przebiega już w spokojniejszych nastrojach, gdzie para EUR/USD oscyluje w zakresie 1,3655-1,3669 USD. Ponadto warto zwrócić uwagę na ruch korekcyjny na USD/JPY.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22
Następny artykułSetupy Price Action 14 stycznia 2014: EUR/CAD, EUR/JPY, GBP/AUD
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here