Naga MarketsSesja Amerykańska:

Obrót w trakcie sesji w USA przyniósł spadek kwotowań eurodolara do 1,3494 USD, po czym notowania powróciły do wcześniejszego zakresu 1,3521 USD. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na umocnienie tureckiej liry oraz pozostałych walut rynków wschodzących (w tym PLN).

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przynosi test okolic 1,3526 USD i sprzedaż euro, aktualnie do 1,3508 USD. Pozostałe pary pozostają względnie stabilne.
Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– W grudniu zamówienia w przemyśle USA spadły o 1,5 procent w ujęciu miesiąc do miesiąca wobec wzrostu o 1,5 procent po korekcie w listopadzie, podał we wtorek amerykański Departament Handlu.
– Dolar australijski umocnił się w trakcie sesji w Europie o blisko dwa procent, ponieważ Bank Rezerw Australii (RBA) wycofał się z deklaracji, że może jeszcze obniżyć stopy procentowe.
– Cena londyńskiej ropy Brent spadła poniżej 106 dolarów za baryłkę, ponieważ gorsze od oczekiwań dane z USA i oznaki spowolnienia aktywności przemysłowej w Chinach rozbudziły obawy o tempo wzrostu gospodarczego na świecie.


Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – NZD/JPY
Następny artykułSetupy Price Action 5 luty 2014: AUDJPY, AUDNZD, GBPCAD, GBPUSD
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here