Naga MarketsSesja Amerykańska:

W trakcie sesji w USA eurodolar zanotował wzrost do 1,3726 USD. Poprawa sentymentu na rynkach przyczyniła się do również do umocnienia polskiego złotego, który odrobił większość wcześniejszych strat. Ponadto warto zwrócić uwagę na odbicie korekcyjne na AUD/USD.

Sesja Azjatycka:

Handel w Azji przynosi spadek zmienności na rynku walutowym i lekki spadek kwotowań głównej pary walutowej. EUR/USD wyznaczył intra-sesyjne minima na 1,3693 USD. Dodatkowo obserwujemy dynamiczne umocnienie japońskiego jena, co sprowadziło parę USD/JPY do okolic 101,548 JPY.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Zła pogoda mogła ograniczyć wydatki konsumentów w USA i choć Fed będzie się temu bacznie przyglądał, trudno może być określić, w jakim stopniu wpłynie to na siłę odbicia w amerykańskiej gospodarce, powiedziała w czwartek prezes Fed. Jednoczesnie zastrzegła, że harmonogram ograniczania zakupu aktywów nie jest z góry określony, a w razie znaczącej zmiany perspektyw gospodarki Fed jest gotów go ponownie przeanalizować.
– Ukraina liczy, że przedstawiciele Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) odwiedzą ten kraj w przyszłym tygodniu, by pracować nad nowym pakietem pomocowym wartym przynajmniej 15 miliardów dolarów, powiedział nowy minister finansów Ukrainy.

Forex - poranny przegląd rynków walutowych 28 lutego 2014

Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINKConotoxia

Te artykuły również Cię zainteresują
Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here