Naga MarketsSesja Amerykańska:

W trakcie sesji w USA eurodolar zanotował mocny spadek do okolic 1,36609 USD. Umocnienie amerykańskiej waluty widoczne było na większości zestawień walutowych, w tym na AUD/USD. Rynek spekuluje, iż ruch ten ma związek ze skokowym spadkiem wyceny chińskiego juana z powodu interwencji PBOC. Mocno tracił również polski złoty.

Sesja Azjatycka:

Ostatnie godziny przynoszą próbę odbicia i ruch wzrostowy do 1,3694 USD na głównej parze walutowej. Pozostałe crossy pozostają stabilne.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24godzin:

– Ukraina chce, by Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) pomógł jej opracować plan pomocowy, powiedział w środę prezes banku centralnego Ukrainy. Dodał, że nowy rząd przygotuje wkrótce własny plan antykryzysowy.
– S. Kubiv, przedstawiciel Banku Centralnego Ukrainy powiedział, iż instytucja nie zamierza interwniować w najbliższych dniach w celu wyhamowania deprecjacji hrywny.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINKConotoxia

Te artykuły również Cię zainteresują
Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – EUR/USD
Następny artykułSetupy Price Action 27 lutego 2014: AUDNZD, EURJPY, EURUSD, GBPCAD
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here