Naga MarketsSesja Amerykańska:

W trakcie sesji w USA eurodolar zanotował zniżkę do okolic 1,3707 USD. Ruch ten został jednak dość szybko odrobiony, a pod koniec sesji na Wall St. kwotowania pozostawały bliżej 1,3737 USD. Równocześnie warto zwrócić uwagę na silny spadek wyceny tureckiej liry, która osłabiła się do okolic 2,02 (z 2,175 TRY) na parze USD/TRY.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio przebiegał w spokojnych nastrojach, jednak ostatnie minuty przynoszą próbę wybicia górą przez zakres 1,3737 USD na eurodolarze. W dalszym ciągu słabnie TRY oraz pojawił się nowy impuls spadkowy na parze USD/JPY.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– BUDAPESZT, 24 lutego (Reuters) – Ukraina będzie mogła mieć dostęp do międzynarodowej pomocy o dużej wartości, gdy tylko zawrze umowę z Międzynarodowym Funduszem Walutowym (MFW), powiedział w poniedziałek minister spraw zagranicznich Radosław Sikorski.
– W poniedziałek przed południem euro umacniało się wobec dolara, reagując na wyższy od prognoz odczyt niemieckiego indeksu Ifo. Zyskiwał również jen, którego kurs wsparły zniżki na azjatyckich rynkach akcji oraz rozczarowujące dane z Chin.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here