Naga MarketsSesja Amerykańska:

W trakcie sesji w USA eurodolar konsolidował w okolicach 1,3662-1,3683 USD, stabilizując się po wzrostach z sesji europejskiej. Ponadto obserwowaliśmy silne umocnienie tureckiej liry, która z poziomu 2,2070 USD/TRY szybko umocniła się do 2,1815 TRY. Z drugiej strony widoczny był wzrost wartości amerykańskiego dolara np. w stosunku do japońskiego jena, gdzie para USD/JPY znalazła się na poziomie 102,32 JPY.

Sesja Azjatycka:

Handel w Tokio nie przynosi znaczących zmian w układzie notowań eurodolara, który pozostaje powyżej 1,3673 USD. Równocześnie widoczna jest dynamiczna korekta wcześniejszego umocnienia liry, a wspominana para USD/JPY pogłębiła tygodniowe minima.

Kluczowe wydarzenia ostatnich 24 godzin:

– Agencja ratingowa Fitch potwierdziła długoterminowy rating Polski w walucie zagranicznej na poziomie “A minus” i w walucie krajowej na poziomie.
– E. Letta, Premier Włoch, zapowiedział dymisję po tym jak jego Rząd nie przeforsował kluczowych reform oraz stał się celem ataków ze strony Matteo Renzi’ego. Będzie to trzecia zmiana władzy w ciągu roku.Autor: Konrad Ryczko BossaFX

Wypróbuj darmowe Demo BossaFX: LINK
lub konto Real: LINK

Te artykuły również Cię zainteresują


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here