Naga MarketsRynek głównych walut zachowuje spokój w środę, a rynek akcji w Azji bezskutecznie szuka kierunku. Impas w sprawie brexitu ponownie ciąży na funcie. Ropa jest niżej po zaskakującym wzroście zapasów surowca w USA.

  • Niewiele zmienności było widać w nocy na parach walut G10. EUR/USD pozostaje blisko 1,1150, USD/JPY cofa się z 110,60, AUD/USD dryfuje przy 0,6875.
  • GBP/USD wrócił do 1,27 po wczorajszym wyskoku ponad figurę wyżej, gdyż zaprezentowany przez premier Wielkiej Brytanii May nowy projekt umowy brexitu (m.in. zawierający opcje głosowania nad drugim referendum) zdaje się nie zyskiwać przychylności polityków własnej partii i opozycji.
waluty forex 22 maja
Zmiana wartości walut G10 vs USD od początku dnia; Źródło: TMS NonStop
  • Na rynku akcji mamy mieszany obraz z indeksami balansującymi między zwyżkami i spadkami. Pomimo decyzji o zawieszeniu sankcji przez USA na chiński Huawei, inwestorzy nie wyceniają większych szans porozumienia handlowego między krajami. Chiński Shanghai Composite traci dziś 0,6 proc., japoński Nikkei225 rośnie o 0,1 proc.
  • Złoto ma problemy z utrzymaniem wartości i systematycznie osuwa się w kierunku 1270.
  • Ropa naftowa WTI spada o 1 proc. do 62,5 USD/b po tym, jak raport API wskazał na nieoczekiwany wzrost zapasów ropy w ubiegłym tygodniu o 2,4 mln baryłek. Przed dzisiejszym raport DoE rynek zakłada spadek zapasów o 1,3 mln baryłek.

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here