Naga Marketsbiuro Admiral MarketsZgodnie z przepisami Komisji Nadzoru Finansowego, brokerzy świadczący usługi w zakresie rynku FX/CFD inwestorom detalicznym z Polski mają obowiązek publikacji kwartalnych wyników swoich klientów. Jak wynika z raportu za II kwartał 2019, klienci Admiral Markets handlujący walutami osiągali ponad 48% zyskowności, co oznacza spadek o niecały punkt procentowy względem I kw. 2019 r.


Admiral Markets AS przedstawił wyniki osiągnięte przez Klientów Admiral Markets AS w drugim kwartale 2019 roku w podziale na następujące klasy aktywów:

  • walutowe kontrakty na różnicę (Forex CFD)
  • akcyjne kontrakty na różnicę (Equity CFD)
  • towarowe kontrakty na różnicę (Commodity CFD)
  • indeksowe kontrakty na różnicę (Index CFD)

Prezentowana informacja zawiera wskazanie procentowe aktywnych klientów zawierających transakcje na rynku OTC instrumentów pochodnych, którzy w okresie poprzedniego kwartału roku kalendarzowego ponieśli zrealizowaną stratę, osiągnęli zrealizowany zysk albo nie wykazali straty bądź zysku.

admiral II kw 2019

Zgodnie z przedstawionymi wynikami, najwięcej zyskownych traderów było wśród tych, którzy zdecydowali się zainwestować środki w akcyjne kontrakty na różnicę (51,76%). Nieco gorzej wypadli inwestorzy walutowi (48,3%). Z kolei najwięcej strat przyniosły towarowe (57,58%) i indeksowe (58,58%) kontrakty na różnicę.

W porównaniu z zeszłym kwartałem, największy procentowy wzrost zyskownych traderów było wśród inwestujących w akcyjne kontrakty, z kolei największy procentowy spadek na towarach.

Wyniki pozostałych brokerów z licencją KNF znaleźć można pod tagiem Q2 2019.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSkradzione Bitcoiny z giełdy Binance hakerzy zamieniają na dolary
Następny artykułCoinDeal po aferze z BitMarket odpowiada na niewygodne pytania
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here