Naga MarketsForever Entertainment wyceniony na 9,40 zł. Kurs rośnie o 20%!Analitycy DM BDM, w raporcie z 1 września, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Forever Entertainment od zalecenia „kupuj”. Cena docelowa akcji została ustalona na 9,4 zł. Raport wydano przy cenie akcji spółki na poziomie 5,92 zł.

„Oprócz istotnej roli wydanych gier z własnej produkcji oraz portingu spółka coraz prężniej rozwija się w segmencie gier remake, o czym mogą świadczyć niedawno podpisane umowy (Square Enix). Spodziewamy się, że jeszcze w tym roku będą miały miejsce premiery dwóch gier tego typu m.in. The House of the Dead (ponad 5x większe zainteresowanie grą po publikacji trailera vs Panzer Dragoon) oraz Fear Effect Reinvented, co przełoży się na znaczący wzrost wyników w 2021 roku i kolejnych okresach” – napisano w raporcie.Analitycy prognozują, że w tym roku spółka wypracuje 12,6 mln zł EBITDA, a w przyszłym roku 19,3 mln zł.

7,70 zł na horyzoncie

Notowania sugerują możliwy ruch w kierunku głównego oporu w rejonie 7,70 zł. Dzisiejsze odbicie wsparte jest wysokimi obrotami, co powinno oznaczać, że nie jest to tylko jednosesyjne odbicie.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here