Naga MarketsGra “Pixboy” zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 11 czerwca, gra “Seeds of Resilience” na tej samej platformie zadebiutuje 18 czerwca, a gra “Panzer Dragoon: Remake” na platformie Google Stadia pojawi się 1 czerwca, podał Forever Entertainment.

Finax

Debiut gier na Nintendo Switch oraz Google Stadia

Gra “Panzer Dragoon: Remake” na platformie Google Stadia będzie dostępna we wszystkich regionach, w których dostępna jest platforma Google Stadia. W roku 2020 spółka planuje wydać kolejne gry na platformie Google Stadia, podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Gra ‘Seeds of Resilience’ na platformie Nintendo Switch zadebiutuje 18 czerwca w Europie, Australii i Nowej Zelandii, a także w USA, Kanadzie, Meksyku. Cena gry to 13,99 euro/13,99 USD. Przedsprzedaż gry rozpocznie się 11 czerwca 2020 we wszystkich wyżej wymienionych regionach” – czytamy w komunikacie.

Premiera gry “Pixboy” na platformie Nintendo Switch zaplanowana jest na 11 czerwca i pojawi się w Europie, Australii i Nowej Zelandii, a także w USA, Kanadzie, Meksyku. Cena gry to 4,99 euro/4,99 USD.

Forever Entertainment to notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here