Naga MarketsForever Entertainment spadł na otwarciu sesji o 18%. Pojawiła się jednak reakcja kupującychBardzo dużą rozpiętość wahań ceny obserwujemy dzisiaj na akcjach producenta gier Forever Entertainment. Sesja otworzyła się przy cenie 11,48 zł po czym kurs zanurkował aż do poziomu 9,40 zł. Daje to ponad 18% spadek, który jednak w kolejnych godzinach został zniwelowany. Obroty są tylko niewiele wyższe niż w ostatnich dniach i nie odbiegają od średniej z ostatnich tygodni.

  • Notowania Forever Entertainment spadły na otwarciu sesji o ponad 18%
  • O godzinie 13 spadek wynosi już tylko 3%
  • Dzisiaj debiutuje w Japonii gra “Goetia”

Dzisiaj zadebiutowała gra “Goetia”na platformie Nintendo Switch w Japonii. Spółka wiąże duże nadzieje z tym rynkiem i zamierza regularnie wydawać tam swoje kolejne produkcje. W sumie w ostatnim kwartale roku zadebiutować ma aż 11 gier, które zdaniem spółki mają duży potencjał sprzedażowy. Warto dodać, że firma notuje w ostatnich kwartałach rekordowo wysokie wyniki.

Zobacz także: Klabater [KBT], All In! Games [ALG] – Gorące spółki dnia

Reakcja kupujących po spadku poniżej 10 zł

Spoglądając na wykres, widać że zejście poniżej 10 zł jest traktowane jako okazja inwestycyjna i zazwyczaj pojawia się szybka reakcja popytowa. Jest to nie tylko lokalny poziom wsparcia ale też poprzednie, długoterminowe maksimum z 2011 roku. Wydaje się więc, że poziom ten powinien być broniony w przypadku dalszych spadków. Obecnie dzienna strata wynosi już tylko około 3%.

foreveren

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here