Naga MarketsForever Entertainment na historycznych maksimach - zapiski giełdowego spekulantaW ubiegły piątek, notowana na rynku New Connect spółka Forever Entertainment podała daty premier kilku nowych gier, co wywołało pozytywną reakcje popytową na wykresie. Gra “Pixboy” zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 11 czerwca, gra “Seeds of Resilience” na tej samej platformie zadebiutuje 18 czerwca, a gra “Panzer Dragoon: Remake” na platformie Google Stadia pojawi się 1 czerwca. Jak widać, czerwiec zapowiada się naprawdę gorąco, a szczególnie za sprawą “Panzer Dragoon: Remake”, gdyż to jest kluczowa gra w tym roku, która ma przynosić przychody przez długi czas po premierze. Warto przypomnieć, że pierwotna wersja gry osiągnęła duży sukces.

  • Forever Entertainment podaje daty premier kilku gier
  • Zapowiada się gorący czerwiec
  • Na wykresie nowe maksima

Spółka generalnie zwiększyła swoją aktywność w zakresie wydawania nowych wersji starych gier, co wydaje się słusznym posunięciem, gdyż rozpoznawalność gry już na starcie zapewnia jej większe szanse na wysokie zainteresowanie graczy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nieudana próba wybicia

Parę dni temu spółka podała także, że przyjęła politykę dywidendową , zgodnie z którą zamierza wypłacać na dywidendę 20-70% jednostkowego zysku netto. Pierwszą dywidendę wypłaci w 2021 roku. Na wykresie, w piątek kurs znalazł się najwyżej w historii i wydaje się, że czerwiec powinien sprzyjać poprawianiu szczytów.

foreveren


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here