Naga MarketsForever Entertainment ma umowę ze Square Enix Japan na kilka remake'ów gierForever Entertainment ma umowę ze Square Enix Japan na stworzenie i wydanie kilku remake’ów gier opartych o jedno IP,  podała spółka.

InvestCuffs

Forever Entertainment podpisał nową umowę

“Celem umowy jest stworzenie i wydanie kilku remake’ów gier opartych o jedno IP posiadane przez Square Enix Japan. Nazwa tego IP zostanie podana do publicznej wiadomości osobnym raportem z chwilą rozpoczęcia światowej akcji marketingowej. Remake’i wszystkich gier będą zawierały nową oprawę graficzną, ale rozgrywka i scenariusz pozostaną zgodne z oryginalną wersją” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują


Wall Street USA

Podsumowanie tygodnia na Wall StreetZa swój udział w projekcie Forever Entertainment otrzyma znaczącą część przychodu (ponad 50%) z każdego sprzedanego egzemplarza gry na wszystkich platformach, podano także.

“Pozyskiwanie klasycznych IP i tworzenie na ich podstawie nowych produkcji lub remake’ów to jeden z istotnych kierunków rozwoju spółki, którego skuteczność została potwierdzona sukcesem ‘Panzer Dragoon: Remake’. Spółka pokryje koszty związane z realizacją powyższej umowy ze środków własnych” – czytamy także.

Forever Entertainment jest notowanym na NewConnect producentem i wydawcą gier komputerowych zarówno w formie elektronicznej poprzez wszystkie popularne platformy gamingowe oraz w formie pudełkowej, tj. zestawów kolekcjonerskich.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here