Naga MarketsForever Entertainment to notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych.

foreveren

Notowania spółki, zwłaszcza na tle szerokiego rynku czy branży, wyglądają bardzo mocno. Wprawdzie spółka zaliczyła sporą korektę od marca do czerwca, jednak już w lipcu kurs wrócił do wzrostów. W między czasie spółka pochwaliła się mocnymi wynikami półrocznymi. W tym okresie spółka wypracowała przychody na poziomie 6,3 mln zł. Zysk netto wyniósł 4,5 mln zł. Przychody były więc wyższe niż przed rokiem o niemal 100%, a zysk netto o ponad 100%. Kluczowe w przypadku spółek gamingowych są jednak zbliżające się premiery nowych gier. Warto wspomnieć, że w drugim półroczu spółka planuję premiery gier „Hollow 2”, „Cooking Simulator” czy „Ultimate Fishing Simulator”. Na wykresie widać już wyraźne wzrosty pod te premiery. Warto pamiętać także, że już w przyszły wtorek ruszają targi Gamescom w Kolonii.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Spółka zamierza pokazać tam grę Hollow 2, Rise Eterna i The Mansion oraz promować swoją technologię Sterio. W jednym z wywiadów, prezes spółki zapowiedział, że jest także jedna niespodzianka, której na razie nie chce zdradzać. Wydaje się więc, że już w okresie targów kurs powinien pozytywnie reagować, a premiery z drugiej połowy roku także powinny wyostrzać apetyty inwestorów na akcje. Widzimy wyraźny wzrost obrotów pod koniec lipca w czasie ostatniej zwyżki. Późniejsza korekta była bardzo łagodna, wydaje się więc, że jakiekolwiek pozytywne opinie z targów Gamescom powinny doprowadzić do szybkiego wzrostu pod poziom 5 zł.

Zobacz także: The Farm 51 [F51] – czekamy na targi Gamescom i Chernobylite – analiza na zamówienie

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here