Naga Markets

Debiut gry “Bomber Fox” na platformie Nintendo Switch został ustalony na 17 września, natomiast gry “Hot Shot Burn” na tej samej platformie – 1 października, podało Forever Entertainment.

Forever Entertainment: debiut gry “Bomber Fox” na platformie Nintendo Switch został ustalony na 17 września

“Gra ‘Bomber Fox’ zadebiutuje 17 września 2020 r. w Europie, Australii i Nowej Zelandii, a także w USA, Kanadzie, Meksyku. Cena gry to 4,99 euro/4,99 USD. W opinii zarządu, sprzedaż gry ‘Bomber Fox’ na platformie Nintendo Switch może mieć wpływ na wynik spółki w roku 2020, jak i w kolejnych latach” – czytamy w komunikacie.Natomiast gra “Hot Shot Burn” na platformie Nintendo Switch zadebiutuje 1 października 2020 r. w Europie, Australii i Nowej Zelandii, a także w USA, Kanadzie, Meksyku. Cena gry to 14,99 euro/14,99 USD.

“Przedsprzedaż gry rozpocznie się 24 września 2020 we wszystkich wyżej wymienionych regionach. W opinii zarządu, sprzedaż gry ‘Hot Shot Burn’ na platformie Nintendo Switch może mieć wpływ na wynik spółki w roku 2020 jak i w kolejnych latach” – czytamy w komunikacie.

Forever Entertainment to notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here