Naga MarketsForever Entertainment zajmuje się produkcją gier oraz innego rodzaju multimedialnej rozrywki na różne platformy sprzętowe.

foreveren

Notowania spółki wyglądają ciekawie. Powodem jest powtarzająca się historia. Mianowicie, spółka zalicza silny impuls wzrostowy zawsze na przełomie roku. Tak było na przełomie 2014/15, 2016/17 oraz obecnie. Kiedy taka zwyżka dobiega końca, przez dłuższy okres czasu notowania podlegają korekcie. Obecna zwyżka od końca października przekracza już 200%, co może stanowić pewne ryzyko wystąpienia korekty.

Ostatnie lata kurs porusza się w kanale wzrostowym. Wydaje się, że pierwszym celem popytu powinno być sięgnięcie po poziom 4 zł, w wariancie optymistycznym cena mogłaby dobić do górnej krawędzi czyli nawet 5 zł. Wydaje się, że po za hossą wśród producentów gier, wzrosty to efekt długo oczekiwanej poprawy wyników. Ostatnie raporty kwartalne pokazały bowiem mocną poprawę. Pozytywnie wpływa także współpraca z Ultimate Games, której największym akcjonariuszem jest PlyWay. Niedawno spółka podała datę premiery gry Hard West na platformie Nintendo Switch. Gra zadebiutuje 7 marca 2019 w USA, Kanadzie, Meksyku, Europie, Australii i Nowej Zelandii. Wydaje się, że to jest obecnie najważniejsza sprawa dla akcjonariuszy.

Czytaj także: Synektik [SNT], Mercor [MCR] – Gorące spółki dnia 25.02.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here