Naga MarketsForever Entertainment zajmuje się produkcją gier oraz innego rodzaju multimedialnej rozrywki na różne platformy sprzętowe.

foreveren

Spółka podlega szerszemu trendowi i można powiedzieć, że mocno skorzystała na hossie wśród producentów gier. Generalnie jednak wzrosty to nie tylko efekt hossy, gdyż dotąd problemem firmy były słabe wyniki, szczególnie brak zysku w ujęciu rocznym mimo rosnących przychodów. To zaczęło się jednak radykalnie zmieniać w ubiegłym roku, kiedy od pierwszego kwartału spółka zaczęła notować znaczące zyski. W trzecim kwartale zysk netto wzrósł o ponad 670%. Warto mieć na uwadze i być może czekać z nadzieją na raport za czwarty kwartał, który poznamy już 31 stycznia. Ze spółki płynęły ostatnio dobre informacje, szczególnie pozytywna jest współpraca z Ultimate Games, a także z jej największym akcjonariuszem czyli PlayWay.

Firmy te utworzyły wspólną spółkę UF Games, której zadaniem jest portowanie swoich gier na konsole: Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydaje się, że jest to zdecydowanie krok w dobrym kierunku. Niedawno spółka otrzymała także dofinansowanie od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na promocję gier “Hollow 2” oraz “Rise Eterna”. Wykres odzwierciedla przede wszystkim mocną poprawę wyników. Obecnie kurs oscyluje w rejonie 3 zł, wydaje się, że mocniejsze ruchy mogą pojawić się bliżej publikacji raportu. Kurs zdaje się respektować okrągłe poziomy, a więc ewentualne wybicie mogłoby oznaczać kontynuację wzrostów w rejon 4 zł. Należy jednak pamiętać, że od listopada kurs wzrósł o ponad 150% i równie dobrze może nadejść korekta.

Czytaj także: Esotiq [EAH], Getin Noble Bank [GNB] – Gorące spółki dnia 21.01.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here