Naga MarketsForestlight Games: Wedding Designer trafi na rynek w kwietniu 2021 – na Steam najnowsza odsłona gryForestlight Games, producent i wydawca gier na PC i konsole, którego udziałowcem jest notowany na GPW PlayWay, prezentuje na platformie Steam najnowszą odsłonę jednego ze swoich autorskich tytułów: Wedding Designer. W najbliższych dniach na Steam pojawi się m.in. zaktualizowane demo tytułu. Symulator agencji zajmującej się organizacją eventów w niezwykłych i nietypowych miejscach, dedykowany jest nie tylko młodym parom, ale i miłośnikom designu, czy pasjonatom architektury wnętrz. Produkcja trafi na rynek w Q2 2021. Wcześniej studio wyda bezpłatny prolog gry, która już teraz liczy ponad 11 tys. zapisów na TOP Wishlist platformy Steam. FLG chce zadebiutować na rynku NewConnect w połowie 2021 roku.

Organizacja nietypowych eventów tylko z Forestlight Games

Jedni szukają ekskluzywnych miejsc, inni oryginalności. Olbrzymią rolę odgrywa tu wyobraźnia, której efekty będą widoczne w Wedding Designer. To jedna z naszych ważnych produkcji, której zakres postanowiliśmy rozszerzyć o imprezę Halloween, urodziny czy bal przebierańców. Celujemy z premierą na kwiecień 2021. Na początku przyszłego roku udostępnimy darmowy prolog gry. Agencję organizującą nietypowe eventy dedykujemy nie tylko młodym parom, ale także generalnie miłośnikom designu, czy pasjonatom aranżacji wnętrz – mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games. – Jak wynika z przeprowadzonej przez nas ankiety już dzisiaj ponad 75 proc graczy kupiłoby nasz symulator projektanta eventów. Wishlista liczy ponad 11 tys. zapisów. W najbliższych dniach zaprezentujemy na platformie Steam między innymi zaktualizowane demo gry, co mam nadzieję wpłynie na jeszcze lepszy odbiór tego oryginalnego tytułu. Zachęcam do śledzenia karty projektu – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują

W Wedding Designer gracz będzie miał za zadanie zorganizować szereg eventów, w tym oryginalne wesele na starej farmie, złomowisku, opuszczonej fabryce czy jaskini. Produkcja da graczom możliwości tworzenia nowych przedmiotów, aranżacji niezwykłych miejsc i tworzenia niepowtarzalnych klimatów, przy okazji opowiadając ciekawe historie.

Wczesne demo gry było prezentowane graczom podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam. Planowane są także porty gry na wszystkie konsole, a także wersja mobilna.

Rolę wydawcy Wedding Designer pełni zarówno Forestlight Games oraz notowana na GPW spółka PlayWay.

Jeszcze w 2020 swoją premierę będzie miał pierwszy tytuł z portfolio produkcyjnego studia – Dorian Morris Adventure. Produkcja przygodowa, zrealizowana w oparciu o wiedzę o ludzkim umyśle, także zasila listę życzeń platformy Steam. Wcielając się w Doriana Morrisa, gracz podąża tropami pozostawionymi przez jego dziadka, sławnego podróżnika. Przeżywa ciekawe przygody i rozwiązuje liczne zagadki.

Dołączenie do grona spółek publicznych FLG planuje w połowie 2021. Oprócz wspomnianego Wedding Designer, spółka pracuje nad kilkoma innymi tytułami The Pope: Power & Sin,  Rollercoaster Mechanic, Lifeguard Simulator czy Camper Flipper.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPowyborczy chaos, niepewność szkodzi rynkom – Świat walut Marka Rogalskiego
Następny artykułBank Pekao zrewidował prognozę PKB na 2020 rok do -3% z -2,4%
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here