Naga Markets16 listopada na platformie Steam zadebiutuje pierwszy, autorski tytuł z portfolio produkcyjnego Forestlight Games – Dorian Morris Adventure. Przygodowa gra coachingowa została zrealizowana w oparciu o wiedzę o ludzkim umyśle, teorie psychologiczne i testy osobowościowe.

Dorian Morris Adventure od 16 listopada dostępny w sklepie Steam

Dzięki zastosowaniu w grze mechanizmu analizy kompetencji, podczas finału, gracz pozna swoje słabe i mocne strony. Zanim jednak ForestLight Games odda w ręce graczy najnowszą produkcję, 11 listopada, w sklepie Steam, udostępni trailer Specialist’s Vengeance. Główną postacią będzie specjalistka od efektów specjalnych, która stoczy walkę z członkami kartelu odpowiedzialnymi za śmierć bliskich jej osób. Premiera projektu planowana jest w 2022 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują

Fabuła debiutanckiej gry ForestLight Games koncentruje się na historii chłopca – Doriana Morrisa, który decyduje się poznać sekrety swojego zaginionego dziadka, sławnego podróżnika. W tym celu wyrusza w pełną przygód podróż, która jest podróżą w głąb swojego umysłu.

– Dorian Morris Adventure to w naszej ocenie bardzo oryginalna produkcja, która powinna zaciekawić szerokie grono graczy w różnym wieku. Przy jej tworzeniu zastosowaliśmy mechanizm analizy kompetencji, dzięki czemu po przejściu całej gry i rozwiązaniu wszystkich przygotowanych przez nas zadań i łamigłówek, gracz pozna swoje mocne i słabsze strony oraz otrzyma podpowiedzi jaka profesja może być jego powołaniem, w jakim kierunku powinien rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w zakresie samooceny czy motywacji. Z pewnością będzie to dla graczy ciekawe doświadczenie. Debiutancki tytuł ForestLight Games dedykujemy fanom gier przygodowych oraz miłośnikom zagadek – mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games

Dorian Morris będzie dostępny na platformie Steam od 16 listopada.

Jednocześnie ForestLight Games pracuje nad kolejną autorską produkcją – Specialist’s Vengeance. Gracz wcieli się w rolę Olivii. Gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej syna i męża, zrozpaczona kobieta postanowi sama wymierzyć sprawiedliwość.

– Ta gra z pewnością będzie trzymała w napięciu do samego końca. Wpleciemy w nią elementy symulatora, ale także taktyczne, skradankowe, czy zaczerpnięte z gier akcji. Podczas rozgrywki gracz skonstruuje ładunki wybuchowe, zaplanuje i zrealizuje zabójcze misje. Grę projektujemy w taki sposób, aby gracz musiał myśleć kreatywnie i nieszablonowo. Tylko takie podejście pozwoli mu odnieść zwycięstwo – komentuje Tomasz Mazur.

Trailer Specialist’s Vengeance już 11 listopada – od godz. 14, będzie dostępny na platformie Steam. Premiera tytułu planowana jest na początek 2022 roku. Wydawcą obu tytułów jest PlayWay oraz Forestlight Games.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułDM mBank: VGR z poziomem docelowym akcji na poziomie 3,14 zł. Spółka
Następny artykułCena ropy naftowej zwyżkowała o około 8%
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here