Naga MarketsForestlight Games: gra Wedding Designer pojawi się na jesiennym festiwalu SteamForestlight Games SA, producent i wydawca gier na PC i konsole, weźmie udział w jesiennej odsłonie Festiwalu SteamNext i zaprezentuje nowe demo swojego autorskiego tytułu Wedding Designer. Spółka udostępni także aktualizację darmowej wersji gry Wedding Designer Prologue. Forestlight Games zakłada, że tytuł w wersji na PC pojawi się na rynku jeszcze w tym roku i jednocześnie pracuje także nad projektem w wersjach konsolowych, mobilnej i VR. Spółka z grupy PlayWay chce zadebiutować na NewConnect na przełomie 2021 i 2022 r.

Forestlight Games zaprezentuje nowe demo swojego autorskiego tytułu Wedding Designer

– Premiera Wedding Designer zbliża się wielkimi krokami, chcemy wydać ten tytuł jeszcze w tym roku. Niedługo udostępnimy najnowsze demo gry, tym razem będziemy urządzać imprezę w chińskim ogrodzie. Liczę, że demo prezentowane podczas najbliższej edycji Festiwalu Steam Next spodoba się graczom,staraliśmy się uwzględnić ich uwagi, które przekazali nam grając w Prolog, np. kładziemy większy nacisk na możliwości dekoracyjne. Jednocześnie rozpatrujemy różne opcje na wydanie gry, nie wykluczamy także udziału wydawcy globalnego. Dzięki beta testom czyli bliskiej współpracy z graczami mamy też sprecyzowane plany jeżeli chodzi o dalszy rozwój gry– mówi Tomasz Mazur, prezes Forestlight Games.W produkcji zadaniem gracza będzie przygotowanie miejsca na imprezę. Oprócz klasycznych zadań porządkowych i designerskich będzie też trochę humoru, czy też ukrytych niespodzianek. Tytuł ma pozwolić graczom na dużą kreatywność przy urządzaniu terenu. Twórcy zdecydowanie stawiają na duże możliwości dekoracyjne, ale też wiele wciągających mini wyzwań.Gracze będą mogli pochwalić się swoimi projektami.

Wedding Designer docelowo pojawi się także w wersji VR (wirtualna rzeczywistość), mobilnej, a także w wersjach konsolowych, na Nintendo Switch, Sony PS4 i Microsoft Xbox One.

Forestlight Games równocześnie pracuje m.in. nad Lost VikingKingdom of Women, RollercoasterMechanic, Lifeguard Simulator, The Pope Power & Sin i CamperFlipper.

– Obecnie pracujemy nad kilkoma własnymi tytułami, w większości z nich jesteśmy coraz bliżsi wydania dema gry. Nasze portfolio jest bardzo zdywersyfikowane, przez co możemy dotrzeć do zróżnicowanych grup odbiorców. Największym tytułem z naszego portfolio z pewnością będzie The Pope Power & Sin, jednak także pozostałe gry mają potencjał do zgromadzenia dużego grona odbiorców – dodaje Tomasz Mazur.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs jena prognozy | kurs stalprodukt | kurs ccc | kurs korony norweskiej nbp | kurs dolara australijskiego nbp | lpp akcje opinie | kurs jena |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here