Naga MarketsFirma Oponiarska Dębica odnotowała 52,98 mln zł zysku netto w III kwartale 2020 r. przy przychodach netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów w wysokości 509,98 mln zł, podała spółka, prezentując szacunkowe dane.

FO Dębica szacuje wypracowane przez siebie wyniki

“W opinii zarządu, nie należy traktować prezentowanych powyżej danych szacunkowych jako źródła jakichkolwiek wskazówek czy prognoz w odniesieniu do wyników Spółki w kolejnych okresach z uwagi na dynamicznie zmieniające się okoliczności biznesowe w tym m.in.: podwyższony poziom niepewności rynkowej, niepewność co do dalszego wpływu pandemii COVID-19 na gospodarkę, branżę, partnerów biznesowych spółki oraz zachowania konsumenckie” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Przekazanie do publicznej wiadomości ostatecznych wyników nastąpi w formie raportu okresowego za III kwartał 2020 r., którego publikacja zaplanowana jest na 17 listopada 2020 r., podano także.

Firma Oponiarska Dębica to polski producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 2,06 mld zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here