Naga MarketsW sobotę 17 lutego, w Poznaniu odbędzie się konferencja poświęcona kryptowalutom organizowana przez firmę FlyingAtom z okazji otwarcia swojego biura w tym mieście.  Spotkanie odbędzie się w Andersia Hotel znajdującym się na Placu Andersa 3 w Poznaniu. Wstęp na konferencję jest darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie 110 osób.


Jednym z prelegentów tego wydarzenia będzie również nasz redakcyjny kolega, Arkadiusz Jóźwiak, który przedstawi możliwości wykorzystania analizy technicznej na rynku kryptowalut.

Na poznańskiej konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 17.02 będzie okazja wysłuchać, aż 6 prezentacji. Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:

15:00 – 15:30 – Janusz Zieliński – FlyingAtomBitHub.pl“Bezpieczny portfel Bitcoin, jak nie paść ofiarą kradzieży”
15:30 – 16:30ŻET Technologies –  “Sieć blockchain od środka, dlaczego tak ważna jest decentralizacja na przykładzie kopalni wydobywczej”
16:30 – 17:30 – Rafał Kiełbus – Polski Akcelerator Technologii Blockchain – “Rafał prostuje Blockchain: Blockchain jako baza danych i dlaczego adresy nie istnieją”
17:30 – 17:50 – Przerwa na kawę i networking
17:50 – 18:50 – Zuzanna Umińska –  Profit Plus: Biznes Podatki Prawo Księgowość“Rozliczanie Osób fizycznych oraz Działalności gospodarczych z obrotu kryptowalutami za rok 2017”
18:50 – 19:50 – Jakub Zarembiński  Tokenika –
“EOS – ukierunkowana biznesowo platforma dla zdecentralizowanych aplikacji”
19:50 – 20:50 – Arkadiusz Jóźwiak –  Comparic.pl“Analiza techniczna na rynku kryptowalut”

Po konferencji od godziny 21.00 odbędzie się afterparty w klubie Alibi

Organizator konferencji w Poznaniu, FlyingAtom to polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Krakowie oraz nowo otwarte w Poznaniu. Przedstawicieli firmy znajdziemy także w Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie, Olsztynie oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. W planach firmy znajduje się otwarcie nowych placówek w kraju, kolejne automaty do zakupu Bitcoinów oraz rozszerzenie handlu o inne kryptowaluty.

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje również profesjonalne warsztaty i szkolenia. W warszawskim biurze odbywają się comiesięczne spotkania pod hasłem Dni Otwarte FlyingAtom. Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje dodatkowo konferencje. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup https://www.meetup.com/pl-PL/Kryptowaluty-Blockchain-Polska.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Poznańskim wydarzeniu. Dodatkowe informacje na temat samej konferencji dostępne są na stronie wydarzenia  https://www.facebook.com/events/873585539479089/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here