Naga MarketsJuż w najbliższą sobotę (23 czerwca) w Olsztynie odbędzie się konferencja poświęcona kryptowalutom oraz technologii Blockchain organizowana przez kantor FlyingAtom z okazji otwarcia swojego biura w tym mieście. W trakcie tego wydarzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać czterech prelekcji dot. m.in. tokenów, kryptowalut oraz podatków. 


Niezmiernie miło nam poinformować, iż jednym z prelegentów tego wydarzenia będzie również nasz redakcyjny kolega, Arkadiusz Jóźwiak, który przedstawi różnice pomiędzy handlem kryptowalutami a handlem CFD na kryptowaluty.

Spotkanie odbędzie się w hotelu Kopernik, Aleja Warszawska 37, 10-081 Olsztyn. Jak na wszystkie wcześniejsze wydarzenia organizowane przez FlyingAtom, tak i tym razem wstęp na konferencję jest darmowy, a sala będzie przygotowana na przyjęcie nawet 100 osób.

Na konferencji nie zabraknie prelegentów z różnych dziedzin związanych z kryptowalutami i technologią Blockchain. Podczas spotkania 23.06 będzie okazja wysłuchać czterech prezentacji. Szczegółowa agenda prezentuje się następująco:

  • 16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
  • 16:10 – 16:50 – Bartosz Bilicki – “Tokeny i ich odmiany”
  • 16:55 – 17:35 – Zuzanna Umińska – “Kryptopodatki – czyli ujęcie podatkowe kryptowalut w Polsce i na Świecie”
  • 17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
  • 18:05 – 18:45 – Damian Dzienio – “Wojna protokołów – czy potrzebujemy tylu blockchainów?
  • 18:50 – 19:30 – Arkadiusz Jóźwiak – “Kryptowaluty vs CFD na kryptowaluty – co lepsze?”

Po konferencji organizatorzy zapraszają także na afterparty w Browarze Warmia. Wszelkie dodatkowe informacje na temat samej konferencji dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Organizatorem konferencji w Olsztynie jest FlyingAtom – polski kantor kryptowalut założony w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się handlem najpopularniejszą kryptowalutą czyli Bitcoinem. Firma posiada swoje biura w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Olsztynie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu oraz nowo otwarte w Olsztynie. Przedstawicieli firmy znajdziemy także m.in. w Gdańsku oraz Częstochowie, a kantor reklamuje się możliwością dojazdu do klienta w dowolne miejsce w Polsce. FlyingAtom jest największym polskim kantorem zajmującym się wymianą BTC na gotówkę face to face. Oprócz wymian bezpośrednich można przeprowadzić też transakcję przez konto bankowe. W Warszawie poza siedzibą główną firmy znajduje się również Bitomat. Można go znaleźć w Galerii Millenium (Al. Jerozolimskie 123) w Restauracji Nepalskiej Siddhartha. Dokonując tam transakcji możemy otrzymać od obsługi restauracji kubeczek z motywem kryptowalut. W planach rozwoju firmy znajduje się otwarcie kolejnych placówek w kraju, dwustronne automaty do handlu Bitcoinem oraz rozszerzenie handlu o inne kryptowaluty. 

Poza działalnością związaną z handlem Bitcoinem FlyingAtom zajmuje się też doradztwem księgowym i podatkowym związanym z kryptowalutami. Firma organizuje też profesjonalne warsztaty i szkolenia. Raz w miesiącu w największych polskich miastach organizowane są przez firmę szkolenia pod hasłem „Poznaj Bitcoina i kryptowaluty”. W czerwcu szkolenia odbędą się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Lublinie oraz Bydgoszczy. Poruszane tam tematy przeznaczone są zarówno dla osób dopiero początkujących z kryptowalutami ale też takich, które chcą poszerzyć swoją wiedzę. W miastach gdzie otwierane są nowe biura, firma organizuje dodatkowo konferencje. Wszystkie spotkanie organizowane przez FlyingAtom można znaleźć na grupie meetup.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here