Naga MarketsMiędzynarodowa platforma handlu elektronicznego FLOGmall rozpoczyna rewolucję w świecie inwestycji: gotowa jest dzielić się przychodami z posiadaczami tokenów, począwszy od pierwszego dnia działalności platformy. Wystarczy sobie wyobrazić, że Ebay, Amazon lub Alibaba udostępniają część zysku przeciętnym użytkownikom tylko dlatego, że konsumenci kupują i sprzedają towary oraz usługi.


Pre-ICO rozpoczęł się 22 lutego i potrwa do 8 marca 2018 r. Limit (soft cap) dla tego etapu wynosi 2,5 miliona USD, a kurs wymiany to 3000 MLC na 1 ETH. Następnie odbędzie się pełnoprawna faza ICO, która będzie miała miejsce w przeciągu zaledwie trzech tygodni, od 22 marca do 12 kwietnia 2018 r. W tej rundzie  limit wyniesie 5 milionów dolarów, a kurs wymiany Mallcoin to 2000 do 1 ETH.Zespół projektu wymyślił wyspecjalizowaną usługę automatycznej wymiany tokenów (ATES) do konwersji na inne kryptowaluty. Teraz każdy, kto chce zarabiać na swojej inwestycji będzie miał taką możliwość zaraz po zakończeniu ICO.

Jak to działa?

Kupując tokeny FLOG w trakcie ICO, użytkownicy, którzy chcą zostać posiadaczami kryptowaluty, otrzymują znaczną zniżkę na ich pozyskanie. Po zakończeniu pierwotnej transakcji ICO platforma rozpocznie proces monetyzacji, zapewniając dodatkowe usługi i funkcje. Platforma zapewni, że kurs wymiany tokenów ATES będzie wyższy niż stawka podczas pre-ICO i ICO.

Posiadacze tokenów uzyskają dostęp do ATES po uruchomieniu platformy. Mogą używać ATES do wymiany tokenów, które otrzymali podczas fazy ICO, zarówno ze sprzedawcami, jak i innymi użytkownikami platformy. W ten sposób FLOGmall będzie dzielił przychody z posiadaczami tokenów od pierwszego dnia. Właściciele monet mogą sprzedawać swoje tokeny każdemu użytkownikowi, który widzi potencjał do wzrostu w wyniku wystawienia aktywów na giełdach w najbliższej przyszłości.

Praktycznie wszystkie otrzymane dochody przeznaczane są na zniżki dla posiadaczy tokenów.

Prosta matematyka

Hedging FLOGmall polega na sztucznym tworzeniu i utrzymywaniu minimalnego oficjalnego kursu wymiany dla tokenu na poziomie 0.001 Ethereum, tworząc minimalną nominalną kapitalizację dla tokenów i utrzymując kurs wymiany na tym poziomie. To z kolei daje pewność, że żetony mogą być sprzedawane w pobliżu tej wartości przez czas nieokreślony (nawet jeśli żeton nie jest przedmiotem dużego obrotu).

Jeśli myślisz w perspektywie długoterminowej jako profesjonalny sprzedawca i postrzegasz FLOGmall jako platformę transakcyjną, to zastanów się, że stając się posiadaczem tokena podczas wstępnego ICO i ICO, otrzymujesz rabat w wysokości do 80% na usługi platformy po jej uruchomieniu.

Jeśli planujesz używać FLOGmall jako typowego kupujący, to stając się posiadaczem tokena podczas wstępnego ICO i ICO otrzymasz możliwość wymiany tokenów na towary z 80% zniżką.

Zysk w wysokości 300%? Jak najbardziej możliwy

Co więcej, cena sprzedaży Mallcoin jest powiązana z Ethereum i zmieni się z jednej fazy sprzedaży na drugą. Oznacza to, że wraz ze wzrostem kursu Ethereum rośnie kurs wymiany Mallcoin i odwrotnie. Dla wygody uczestników ICO przybliżona wartość Mallcoin w USD zostanie podana, ​​automatycznie obliczona na podstawie aktualnej wartości Ethereum od bieżącej daty.

  • Potencjalny dochód w wysokości 300% można osiągnąć, nabywając Mallcoin (MLC) w fazie przed ICO.
  • Potencjalny dochód w wysokości 200% można osiągnąć, nabywając Mallcoin (MLC) w fazie ICO, kiedy to większość tokenów zostanie sprzedana.

Ważne jest, aby pamiętać, że tokeny Mallcoin nie będą emitowane dodatkowo w przyszłości. Wszelkie żetony, które nie zostaną sprzedane, zostaną zniszczone.

O projekcie

FLOGmall to innowacyjna usługa będąca pionierem rynkowym. Sklepy będą wyświetlane na platformie FLOGmall w nowym, unikalnym formacie o nazwie LiveStore. “Sklep internetowy” to połączenie bloga i treści wideo o sprzedawcach, sklepach, towarach i usługach.

Ta unikalna opcja pozwala sprzedawcom na prezentację materiałów wideo w swoim sklepie, osobiście zwraca się do docelowych odbiorców, publikuje wideoklipy dla każdego produktu lub usługi, a także utrzymuje wideoblog. Podczas pracy z FLOGmall sprzedawca nie będzie już potrzebował drogiego marketingu. FLOGmall ułatwia tworzenie własnych kampanii marketingowych, aby bezpośrednio przyciągnąć kupujących.

Tymczasem kupujący będą mieli możliwość zakupu towarów z tradycyjnego rynku przy użyciu kryptowalut. W pierwszej kolejności oferta będzie dotyczyć urządzeń elektrycznych, odzieży i produktów powszechnego użycia. Nowe kierunki usług obejmują nieruchomości (wynajem, sprzedaż), marketing cyfrowy, usługi finansowe itp.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here