Naga Marketsstatuetki FxCuffsJuż 27-28 marca 2020 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem jednego z największych wydarzeń rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Invest Cuffs 2020 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.


Szósta już odsłona konkursu Invest Cuffs przynosi ze sobą dość znaczące zmiany. W odpowiedzi na sugestie polskiej społeczności inwestycyjnej oraz uczestników dotychczasowych edycji konferencji, Fundacja Invest Cuffs postanowiła bowiem zmienić formę konkursu oddając finalny głos w ręce Inwestorów.

Do tej pory Internauci w głosowaniu wybierali finalistów konkursu Invest Cuffs, z których kapituła dokonywała wyboru ostatecznych laureatów. Tym razem Kapituła składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy, jednak bez przedstawicieli brokerów, domów maklerskich i firm inwestycyjnych, wybrała grono finalistów, a Internauci w głosowaniu wybiorą ostatecznych zwycięzców. Zmianie uległa również lista kategorii, którą uzupełniają nowe pozycje, nieobecne podczas pierwszych pięciu edycji konkursu.

Oddaj swój głos w jednej z 21 kategorii

Tym razem głosować można aż w 21 kategoriach, z których wyłonieni zostaną finaliści, którzy odbiorą statuetki podczas uroczystej Gali Invest Cuffs 2020 w krakowskim centrum kongresowym ICE, zaplanowanej na 27 marca 2020 roku.

Jedną z kategorii jest Firma Blockchain Roku 2019. Wśród nominowanych znaleźli się:

Logo BitBayBitBay – to największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie, która zadebiutowała w 2014 roku w Polsce. Założycielem platformy i jej wieloletnim CEO jest Sylwester Suszek — popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji w kraju i za granicą. W maju 2018 roku giełda BitBay przeniosła swoją działalność na Maltę i teraz pod okiem nowego prezesa, którym jest Paweł Sobków, dalej prężnie się rozwija.

BitBay spełnia szereg rygorystycznych wymogów związanych z bezpieczeństwem finansowym, operacyjnym i prawnym oraz regulacji w zakresie AML i KYC. Wszystkie transakcje przeprowadzane są przy użyciu szyfrowanego połączenia HTTPS z wykorzystaniem tylko bezpiecznych protokołów TLS oraz algorytmów szyfrujacych.

Tokeneo – to pierwsza giełda na świecie, która jest w rękach jej społeczności. Kryptowalutowa giełda Tokeneo przekaże 50% uzyskanego dochodu posiadaczom tokenów TEO. Wszystko dzięki autorskiemu systemowi dzielenia się zyskami: Teoshare

Oprócz giełdy, firma posiada również kantor kryptowalut Tokeneo Cash, gdzie kupisz coiny bez konieczności weryfikacji i rejestracji konta – szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu.

Value – pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie spółka, która pozyskała kapitał w drodze STO – Security Token Offering. Dzięki temu nabywcy tokenów posiadają udziały w realnym przedsiębiorstwie. Value za cel stawia sobie rozwiazywanie problemów przed jakimi stoją spółki kapitałowe, poprzez zastosowanie technologii blockchain, tokenów typu security oraz inteligentnych kontraktów. Ważnym narzędziem dla posiadaczy takich tokenów jest zdecentralizowana platforma do ich wymiany Value DEX.

W wywiadzie, jaki udzielili redakcji Comparic24.TV twórcy projektu, jeden z nich, Szymon Słodczyk, mówił, że tradycyjne giełdy są dziś tylko pośrednikami w transakcjach. Przy projekcie DEX nie ma zaś pośrednika. Wszystkie transakcje odbywają się bezpośrednio pomiędzy portfelami użytkowników. Całość koordynuje specjalny smart kontrakt.

Billon Group – od 2015 r. rozwija i udoskonala technologię wprowadzającą blockchain do powszechnego użytku. Opracowana przez firmę architektura zmienia rozproszony rejestr w podstawę masowych płatności z użyciem regulowanych walut, cyfrowych relacji z użytkownikami oraz procesów biznesowych. Opracowana przez Billon technologia ma wszystkie najlepsze cechy blockchaina i DLT, a jednocześnie eliminuje niedogodności korzystania z kryptowalut. Została zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w biznesie i jest w pełni zgodna z regulacjami dotyczącymi zarządzania pieniędzmi i danymi.

MC2 Innovations – Firma realizuje złożone projekty oraz wdrożenia zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, m.in. w ramach Ministerstwa Cyfryzacji i w MC2 Solutions. Prowadzi projekty dla każdego rozmiaru organizacji, mając na celu ich modernizację oraz zwiększenie efektywności. Dostarczane przez MC2 Innovations rozwiązania podnoszą jakość oferowanych produktów i usług, a także wpierają redukcje koszów i cen.

Coinquista – Polska giełda kryptowalut, która w styczniu 2019 r. została wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych Komisji Nadzoru Finansowego.

BIORĘ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Głosować można do 15 marca 2020 roku.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2020, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2019.

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2020 uzyskać można na oficjalnej stronie wydarzenia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCena ropy pikuje nieprzerwanie od 4 dni! Raport EIA zatrzyma falę wyprzedaży?
Następny artykułKurs funta rośnie nieprzerwanie od ośmiu dni! GBP znów powyżej 5 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here