Naga MarketsInteresujesz się tematyką rynków finansowych, tradingu i inwestowania? Chciałbys zmienić coś w swoim życiu? Finvest Group czeka właśnie na Ciebie. W związku z dynamicznym rozwojem, startup poszukuje osoby na stanowisko analityka rynków finansowych. 


Czego możesz się spodziewać?

Kandydaci zainteresowani współpracą z Finvest Group mogą liczyć na udział w ciekawym projekcie, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, bądź własną działalność gospodarczą i wynagrodzenie 3000-4000 PLN netto (uzależnione od Twojego doświadczenia i zaangażowania) aplikuj już dziś!

Do Twoich obowiązków na stanowisku analityka rynków finansowych należeć będzie:

 • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń online (w języku angielskim). Zakres tematyczny obejmie m.in.: rynki finansowe (w tym CFD), analizę techniczną i fundamentalną, strategie tradingowe, platformy transakcyjne
 • Tworzenie treści analitycznych oraz prognoz rynkowych w odniesieniu do instrumentów finansowych (w języku angielskim)
 • Pisanie komentarzy omawiających sytuację na rynkach finansowych (w języku angielskim)
 • Tworzenie treści edukacyjnych (w języku polskim)

Finvest Group współpracuje z wieloma różnymi autorami o różnych zainteresowaniach i podejściu do tradingu. Jednak niemal wszystkich łączy doświadczenie w inwestowaniu i zamiłowanie do tego zawodu. To właśnie dlatego, od kandydatów oczekuje się:

 • Zainteresowania tematyką rynków finansowych, tradingu i inwestowania
 • Dobrej organizacji pracy, terminowości i samodzielności
 • Zaangażowania w powierzone projekty i odpowiedzialności
 • Znajomości zagadnień analizy technicznej i fundamentalnej oraz innych aspektów analizowania rynków
 • Znajomości rynków OTC, futures oraz rynku akcyjnego
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
 • Doświadczenie w tradingu i/lub inwestowaniu będzie dodatkowym atutem

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił we współpracy z Finvest Group, nie wahaj się! Aplikację (CV oraz krótkie uzasadnienie) prosimy kierować drogą elektroniczną na info@finvest.group. W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 października 2019.

PS. Jeśli masz na koncie jakieś publikacje lub konkursy albo udzielasz się w społeczności traderów (koło naukowe? blog? forum? youtube?), nie zapomnij się tym pochwalić.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNadchodzi kolejna wojna handlowa między Chinami, a Unią Europejską
Następny artykułBitcoin nie zyska na kolejnym halvingu, twierdzi prezes Bitmain
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here