Naga MarketsPolska Akademia Rachunkowości S.A. zajmuje się działalnością edukacyjną ukierunkowaną na organizowanie specjalistycznych szkoleń i kursów z zakresu rachunkowości i podatków. Uzupełnieniem oferty edukacyjnej jest internetowa Księgarnia Księgowego oraz własne wydawnictwo. Spółka w swojej ofercie posiada zarówno szkolenia otwarte, zamknięte jak również specjalną grupę szkoleń przewidzianych dla sfery budżetowej.

finarch w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres z tygodniowym interwałem wskazuje, że kluczowe są dwa elementy. Po pierwsze – opór w rejonie 5,50 – 6 zł. Jest to strefa, której przebicie nie udało się mimo licznych prób. Kupując akcje zawsze należy liczyć się z tym, że ewentualne wzrosty zatrzymają się właśnie na tym oporze. Drugim elementem jest strefa wsparcia, która sprawia, że w połączeniu z oporem mamy trwający trend boczny. Jest to obszar między 1,70 a 1,80 zł.
finarch d1
Interwał dzienny pokazuje, że w piątek utworzyła się świeca pin bar, z długi dolnym cieniem, pokazująca odbicie od wsparcia i chęć wzrostów w stronę oporu. Powstaniu tej świecy niestety nie towarzyszyły podwyższone obroty. Należy wspomnieć, że spółka odznacza się niską płynnością i bywały okresy kiedy nie dokonywano na niej żadnych transakcji. W takim środowisku analiza techniczna sprawdza się gorzej, a płynące z niej sygnały mają mniejszą wartość prognostyczną. W ostatnim okresie obroty wzrosły, więc jeżeli jest to początek kolejnego odbicia od wsparcia to można zakładać wzrost pod poziom 6 zł. Bezwzględnie należy ustawić zlecenie obronne pod wsparciem, gdyż jego wybicie sprawia, że możemy mieć do czynienia z powstaniem trendu spadkowego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here