Naga MarketsTrump i XiW poniedziałek rozpoczęła się nowa runda rozmów handlowych na linii USA-Chiny. 30 urzędników z Państwa Środka pod przewodnictwem wiceministra finansów Liao Min weszło do biura przedstawiciela ds. Handlu USA. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Rozejm handlowy jeszcze w tym tygodniu?

Dwa dni negocjacji to wstęp do rozmów na szczeblu ministerialnym, z wicepremierem Chin Liu He. Departament Rolnictwa USA poinformował, że Chiny zarezerwowały 3,5 mln ton soi od początku września. Trump chce kompleksowej umowy z Chinami albo żadnej – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
 Ciężko przewidzieć efekt zbliżających się rozmów. Na pewno dopisze zmienność na rynkach. Ustawianka rynkowa, która odbywa się za pomocą m.in. newsów twitterowych opłaca się dużym graczom, którzy są w stanie na tym nieźle zarobić, gorzej z małymi inwestorami – dodał Jan Kotowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here