Naga Markets


Letnia Szkoła Giełdowa to wspólny projekt edukacyjny Fundacji GPW oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych giełdą jak również inwestowaniem.

Jego celem jest przybliżenie kluczowych zagadnień związanych z samodzielnym inwestowaniem w instrumenty finansowe, a także przedstawienie praktycznych aspektów funkcjonowania rynku kapitałowego.

  • Kiedy inwestowanie dywidendowe ma sens?
  • Systematyczne zasilanie portfela dywidendowego poprzez reinwestowanie dywidendy
  • Budowa zdywersyfikowanego portfela akcji spółek dywidendowych
  • Indeks spółek dywidendowych
  • Kiedy dokonywać transakcji?
  • Zalety inwestowania w spółki dywidendowe, a ryzyko inwestycyjne

Na powyższe pytania już 17 lipca odpowie Emil Łobodziński, reprezentujący Dom Maklerski PKO BP w ramach letniej szkoły giełdowej GPW, której Comparic.pl jest patronem medialnym.

BIORĘ UDZIAŁ

O prowadzącym: Doradca inwestycyjny, CFA. Od 13 lat związany z rynkiem kapitałowym jako analityk i zarządzający funduszami. Ekspert w dziedzinie rynków finansowych, w szczególności analizy spółek, zarządzaniu portfelem oraz funduszach inwestycyjnych. Cyklicznie komentuje wydarzenia na rynkach finansowych w prasie (np. Parkiet), telewizji (np. Polsat) i radiu (np. Radiowa Trójka). Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce rynku giełdowego w Polsce. Prowadzi szkolenia na kursach przygotowujących do egzaminu na doradców inwestycyjnych oraz dla kandydatów na członków rad nadzorczych Skarbu Państwa. W DM PKO BP odpowiedzialny za doradztwo inwestycyjne i portfele modelowetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here