Naga MarketsCrypto to film z gatunku thriller, o tematyce kryptowalutowej, w którym wystąpią m.in. Kurt Russell i Alexis Bledel. Realizacja projektu jest obecnie w fazie postprodukcji. Producenci dzielą się swoimi przemyśleniami, potwierdzając, że ogólne przesłanie filmu jest pozytywne, mimo że film jest thrillerem skupionym na przestępczości i korupcji w branży kryptowalut.


Zobacz również: Aż 30% firm dotkniętych atakami krypto-hakerów

Film prawie gotowy, premiera w przyszłym roku

Producenci Jordan Yale Levine i Jordan Beckerman w wywiadzie dla Inverse ujawnili, że żaden z nich nie uważa się za eksperta w dziedzinie kryptowalut.

“Nie wiem, czy którykolwiek z nas uznałby się za eksperta. Tak naprawdę to nasi scenarzyści rozwinęli temat i włączyli się w szerokie badania rynku kryptowalut. To właśnie oni stali się specjalistami w tej dziedzinie i upewnili się, że film będzie autentyczny.” – powiedział Yale Levine

Jednak serwisy informacyjne zauważyły, iż  film ‘Crypto’ może nie być tak satysfakcjonujący dla zagorzałych zwolenników kryptowalut. Uważają, że film nie skupia się na konkretnej wirtualnej monecie. Ogólne jego przesłanie jest pozytywne, pomimo, że koncentruje się na przestępczości i korupcji w tej branży. Oczekuje się, że zostanie wydany w przyszłym roku.

„Mamy nadzieję, że kryptowaluty będą istnieć bardzo długo. To jeden z powodów dla którego chcieliśmy zaryzykować i stworzyć ten film. Wierzymy, że pozostanie on na czasie.” – skomentował Yale Levine. “Crypto został sfilmowany w 95 procentach, a wiele scen nakręciliśmy w Nowym Jorku.” –dodał.

Zobacz również: Węgry nie akceptują kryptowalut jako legalnej formy płatności

Według Hollywood Reporter, film Crypto opowiada o młodym agencie Knapp, który pierze pieniądze przy użyciu kryptowalut w swoim rodzinnym mieście Nowy Jork. Podczas, gdy jego ojciec (Russell) i brat (Hemswroth) walczą o utrzymanie rodziny na swojej farmie, agent ma za zadanie zbadanie rozbudowanej sieci korupcji i oszustów w branży kryptowalut.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here